Water (Aqua), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Palmitic Acid, Pentylene Glycol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract,Calendula Officinalis Flower Extract, Viola Tricolor Extract, Alcohol,Betaine, Carrageenan, Xanthan Gum, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Geraniol*. *from natural essential oils organic ingredient
-
Weleda Men Deodorant Roll-On Øko
kr117.00
-
Weleda Calendula Face Cream Øko
kr119.00
Weleda Skin Food Body Butter Øko
kr255.00
Et kremaktig mykgjørende bodybutter som gir intensiv pleie og næring til veldig tørr hud og beskytter mot dehydrering. Det høye innholdet av verdifulle naturlige ingredienser som kakaosnør, sheasmør, vill stemorsblomst ekstrakt, kamilleekstrakt og ringblomstekstrakt, gir forutsetninger for en gjennomfuktet hud med fantastisk glød. Ekstrakt fra vill stemorsblomst virker beroligende og fuktgivende. Kakaosmør er naturlig rik på E-vitamin som har mykgjørende og pleiende egenskaper. Har en mild duft av appelsin og lavendel kombinert med balsamiske noter fra søt benzoin.
- Næringsrik kremaktig konsistens med kakaosmør og sheasmør
- Gir intensiv pleie og næring til veldig tørr hud
- Rik konsistens lett å påføre og raskabsorberende
- Beskytter huden mot dehydrering og holder lenge på fuktigheten
- Hurtigvirkende fuktpleie for huden
BRUK: Påfør på hele kroppen eller der huden er mest tørr.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Organisk Rose Otto Oil er en fuktighetsgivende og revitaliserende eterisk olje, med anerkjente og sunne aldringsegenskaper. I kombinasjon med en egenutviklet blanding av bioaktive, naturlige og organiske ingredienser, absorberer denne utrolig effektive hudkremen direkte inn i huden for å hydrere og fukte, noe som resulterer i et sunt, mer strålende utseende.
Arnika Sport Shower Gel inneholder økologisk Arnica som gir en frisk følelse til huden. Perfekt etter trening. Lavendel roer ned samtidig som rosmarin gir liv til kroppen. En frisk og pleiende dusjgel som gir mye fuktighet. Økologisk, og passer både kvinner og menn. Prøv også Arnika Massage Oil som setter i gang blodsirkulasjonen slik at blåmerker og støt fra trening reduseres.
Pomegranate Regenerating Body Lotion har en eksklusiv formel med økologisk granatepleolje, ferskenolje og sheasmør som stimulerer cellefornyelsen (+39% etter 4 uker), forbedrer elastisiteten og beskytter huden, samtidig som den motvirker pigmentforandringer. Med sitt eksepsjonelt høye innhold av antioksidanter og fettsyrer motarbeider den aldringsprosessen svært effektivt.
Brukerveiledning: Fin til daglig bruk, kombiner med Pomegranate Regenerating Body Oil for den optimale kombinasjonen av næring og fukt som huden trenger. Den fine oljen gir konsentrert næring og ekstra beskyttelse (1-2 ganger i uken) og Body Lotion gir huden fukt ved daglig bruk. Noen dråper olje i din Body Lotion for en enda mer næringsrik hudpleie.
Denne fuktighetsgivende kremen er naturlig pleie for huden. Egner seg godt til tørr og irritert hud, etter solbad og til nybarbert hud. Inneholder en høy konsentrasjon Aloe Vera gele, naturlig mandelolje og Vitamin E. I mer enn 50 år har det amerikanske velværemerket Jāsön levert sunne og naturlige hudpleieprodukter. Det benyttes kun sertifisert økologisk aloe vera i Jasön. Produktene 100% vegetabilske – de er fri for animalske ingredienser, mineraloljer og parabener. Produktene fra Jasön er ikke er testet på dyr. 120g
Sea Bucktorn Body Oil består av kaldpresset sesamolje og verdifull tindvedolje, som er usedvanlig rik på vitaminer og essensielle fettsyrer. Denne oljen tilfører svært dypvirkende og konsentrert pleie til tørr og stram hud. Huden blir vitalisert, glatt og smidig!
Brukerveiledning: Påfør 2 til 3 ganger i uken, best resultat på varm og fuktig hud.
Birch Cellulite Oil er en olje som består av en helt unik komposisjon av planteoljer som motvirker dannelsen av cellulitter og forbedrer hudens elastisitet. Oljen er dermatologisk testet og det er påvist økt elastisitet og en reduksjon av cellulitter ved regelmessig bruk. Etter kun 28 dagers bruk hadde hudens elastisitet blitt 22% bedre og huden hadde blitt 21% mykere. Testen inkluderte en klassifisering av cellulittene på en skala fra 0 til 4. Etter 4 ukers bruk hadde snittverdien sunket fra 3,5 til 2,6. Omkretsen på lår minsket etter 28 dagers bruk fra en snittverdi på 55,5 cm til 51,5 – totalt 4 cm!
AgrOsan tea tree oil heler sår, rifter og liggesår mm. Hurtig kløstillende ved hudlidelser, hemorider, insektstikk o.l. Den virker lindrende på solbrendt hud, og ypperlig som hånd- og fotkrem, mot tørr og sprukken hud. AgrOsan tea tree oil har sopp og bakteriehemmende egenskaper ved infeksjoner. AgrOsan hudkrem trekker raskt inn i huden, fetter ikke, og etterlater seg enbeskyttende hinne av bivoks. AgrOsan tea tree oil er kun basert på naturlige ingredienser, og inneholder ingen skadelige stoffer.
Skin Food er en naturlig og næringsrik allround krem som gjør huden nydelig myk og smidig. Den pleiende kremen inneholder økologiske planteekstrakter av stemorsblomst, kamille og calendula (ringblomst). Kremen kan brukes av alle, og anbefales spesielt til ømfintlig og tørr hud. Egner seg også glimrende til lepper, neglbånd, hender og som nattkrem når huden trenger litt ekstra pleie og omsorg.
Skin Food er en prisbelønnet favoritt og har fått en rekke flotte utmerkelser både for effekt, produktegenskaper og fremstillingsmetoder. Internasjonale stjerner som Helena Christensen, Rihanna og Demi Moore sverger også til denne fantastiske kremen!
Jasön 98% Aloe Vera kan brukes som After Sun som kjøler og lindrer rød og solbrent hud. Egner seg godt ved nylig barbert hud. Kan også anbefales ved alle slags forbrenninger som fra brennesle, brennmaneter og insektstikk – virker kjølende og lindrende. 120ml
En næringsrik lett krem som fukter direkte ved påføring. Har en smidig konsistens og en raskt absorberende formel med verdifulle naturlige ingredienser som sheasmør, bivoks, kamilleekstrakt, ringblomstekstrakt og vill stemorsblomstekstrakt. Bivoks hjelper til å hindre fuktighetstap og gir langsiktig beskyttelse mot ekstern påvirkning. Sheasmør styrker lipidbarrieren, og holder på den måten fuktighetien i huden. Tørr hud får intensiv pleie og næring og blir myk og smidig. Har en mild duft av frisk appelsin og sitrus balansert med beroligende lavendel fra ekte eteriske oljer.
- Gir intensiv pleie til tørr hud
- Gir næring til tørr hud
- Gjennomfukter huden direkte ved påføring
- Gir en myk og smidig hud
Perfekt for hele familien året rundt.
BRUK: Anbefales til en tørr hud som trenger fuktighet og næring.
Birch Body Scrub er en kombinert dusjkrem og kroppsskrubb som på en behagelig og mild måte fjerner døde hudceller samtidig som den rengjør huden. De unike voksperlene sammen med ekstrakt av bjørkeløv og musetorn gir huden en lett massasje samtidig som den stimuleres. 150 ml Brukerveiledning: Påfør og masser fuktig hud med sirkulerende bevegelser, skyll så av. Forebygg og redusere cellulitter effektivt i kombinasjon med Birch Cellulite Oil, resultatet er dermatologisk testet.
En deilig håndkrem som ikke føles for fet. Beskytter hendene mot uttørking og gir næring. Kremen trenger raskt inn i huden og etterlater et fettfritt resultat. DSM Super Hand Cream har en langtidsvirkende effekt og avgir mye fuktighet. For normal til tørr hud.
Citrus Shower Lotion er en herlig kremaktig og mykt skummende dusjsåpe som virker stimulerende for både kropp og sjel på grunn av nøye avstemte eteriske oljer fra sitrusfrukter. Ren sesamolje, som er rik på essensielle fettsyrer pleier og bevarer hudens fett- og fuktighetsbalanse. Dusjkremen har hudvennlig pH-verdi og milde sukkertensider gir spesielt mild rengjøring. Fri for syntetiske duft- farge- og konserveringsmidler. Dermatologisk testet. 200 ml
Aktiv Showergel er en mild shower gel med 100% naturlige ingredienser. Inneholder ekte eteriske oljer fra rosmarin og citrusduftende Litsea Cubeba (asiatisk tre), som gir en oppfriskende og frisk duft. Rengjør huden skånsomt og effektivt, uten å virke uttørkende. Gir en kjølende effekt – perfekt etter en treningsøkt.
Reviews
There are no reviews yet.