Vann, rosmarinolje, basissåpe av oliven- og jordnøttsolje, sitronsyre.
-
Weleda Lavendel Relaxing Bath Øko
kr255.00
-
Weleda Citrus Refreshing Bath Øko
kr265.00
Weleda Rosemary Stimulating Bath Øko
kr265.00
Rosemary Stimulating Bath gir en frisk følelse til både kropp og sjel. Duften av rosmarinens eteriske oljer stimulerer både hud, kropp og sinn. Badet varmer kroppen og driver bort følelsen av tretthet. Rosmarin Stimulating Bath er en ideell måte å bli våken og for å føle seg opplagt om morgenen.
Brukerveiledning: Tilsett 3 til 5 korker i badevannet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Lavendel Shower Lotion er en mild dusjkrem som gir et kremaktig og lett skum. Beskytter huden samtidig som den gir en avslappende følelse takket være ekte eterisk olje fra lavendel. Den milde harmoniserende duften gjør rengjøringen til en deilig avstressede opplevelse.
RESCUE® cream, også kalt nødhjelpskremen, er et produkt fra Bach® Blomsterremedier. Bach® RESCUE®cream er helt naturlig og uten parfyme og parabener.
RESCUE® cream er en kombinasjon av 6 av de 38 Bach® Blomsterremediene: Impatiens, Star of Bethlehem, Clematis, Cherry Plum, Rock Rose og Crab Apple.
Kremen virker beroligende på f.eks sensitiv hud eller spesielt utsatte hudområder og kan brukes i “nødstilfeller” f.eks. hvis man opplever irritert hud, utslett, kløe eller tørr hud.
Ren organisk Rose Otto Oil er en aromatisk eterisk olje, anerkjent gjennom tiden for bruk i naturlig hud- og hårpleie. Ved å kombinere denne edle oljen med i krems egenutviklede blanding av bioaktive, naturlige og organiske ingredienser, er det blitt skapt en aromatisk, oppløftende og revitaliserende kroppsvask. Denne organiske cocktailen med foryngende egenskaper lar sansene være opplyste og kroppen og huden balansert som en.
En lett og fuktighetsgivende lotion som tilfører rikelig med fuktighet og ernærer huden. Tilsatt velgjørende urteekstrakter og vitaminer for ekstra pleie. 250ml
En deilig håndkrem som ikke føles for fet. Beskytter hendene mot uttørking og gir næring. Kremen trenger raskt inn i huden og etterlater et fettfritt resultat. DSM Super Hand Cream har en langtidsvirkende effekt og avgir mye fuktighet. For normal til tørr hud.
Bioaktiv organisk Rose Otto Oil er en rik fuktighetsgivende eterisk olje med anerkjente sunne aldrings egenskaper.
I skrubben blandes denne velduftende, oppløftende vidunderoljen med et proprietært utvalg av bioaktive, naturlige og organiske ingredienser. Denne aromatiske kroppsskrubben kombinerer naturlige mikropartikler av vulkansk lava for å forsiktig, men effektivt fukte, gi næring og glatte huden, noe som gir kroppen et løft.
Passer for vegetarianere og veganere.
Skin Food er en naturlig og næringsrik allround krem som gjør huden nydelig myk og smidig. Den pleiende kremen inneholder økologiske planteekstrakter av stemorsblomst, kamille og calendula (ringblomst). Kremen kan brukes av alle, og anbefales spesielt til ømfintlig og tørr hud. Egner seg også glimrende til lepper, neglbånd, hender og som nattkrem når huden trenger litt ekstra pleie og omsorg.
Skin Food er en prisbelønnet favoritt og har fått en rekke flotte utmerkelser både for effekt, produktegenskaper og fremstillingsmetoder. Internasjonale stjerner som Helena Christensen, Rihanna og Demi Moore sverger også til denne fantastiske kremen!
En flytende deodorant med flytende krem, delikat, men svært effektiv, gir hudpleiefordeler for alle hudtyper. Er det basert på organisk Rose Otto blandet med Aloe Vera, solsikkeolje, islandsk mose og vitamin E. Denne naturlige deodoranten hemmer luktfremkallende bakterier og lar huden føles myk og forynget. Passer for vegetarianere og veganere.
Birch Cellulite Oil er en olje som består av en helt unik komposisjon av planteoljer som motvirker dannelsen av cellulitter og forbedrer hudens elastisitet. Oljen er dermatologisk testet og det er påvist økt elastisitet og en reduksjon av cellulitter ved regelmessig bruk. Etter kun 28 dagers bruk hadde hudens elastisitet blitt 22% bedre og huden hadde blitt 21% mykere. Testen inkluderte en klassifisering av cellulittene på en skala fra 0 til 4. Etter 4 ukers bruk hadde snittverdien sunket fra 3,5 til 2,6. Omkretsen på lår minsket etter 28 dagers bruk fra en snittverdi på 55,5 cm til 51,5 – totalt 4 cm!
Jasön 98% Aloe Vera kan brukes som After Sun som kjøler og lindrer rød og solbrent hud. Egner seg godt ved nylig barbert hud. Kan også anbefales ved alle slags forbrenninger som fra brennesle, brennmaneter og insektstikk – virker kjølende og lindrende. 120ml
Arnika Sport Shower Gel inneholder økologisk Arnica som gir en frisk følelse til huden. Perfekt etter trening. Lavendel roer ned samtidig som rosmarin gir liv til kroppen. En frisk og pleiende dusjgel som gir mye fuktighet. Økologisk, og passer både kvinner og menn. Prøv også Arnika Massage Oil som setter i gang blodsirkulasjonen slik at blåmerker og støt fra trening reduseres.
Sea Bucktorn Body Oil består av kaldpresset sesamolje og verdifull tindvedolje, som er usedvanlig rik på vitaminer og essensielle fettsyrer. Denne oljen tilfører svært dypvirkende og konsentrert pleie til tørr og stram hud. Huden blir vitalisert, glatt og smidig!
Brukerveiledning: Påfør 2 til 3 ganger i uken, best resultat på varm og fuktig hud.
Organisk Rose Otto Oil er en fuktighetsgivende og revitaliserende eterisk olje, med anerkjente og sunne aldringsegenskaper. I kombinasjon med en egenutviklet blanding av bioaktive, naturlige og organiske ingredienser, absorberer denne utrolig effektive hudkremen direkte inn i huden for å hydrere og fukte, noe som resulterer i et sunt, mer strålende utseende.
Wildrose Body Oil består blant annet av olje fra rosen Rosa Mosqueta som gjør huden silkemyk og vital. Roseolje er rik på essensielle fettsyrer samt A-vitamin syre som effektivt forebygger hudens aldringsprosess. Mandelolje og jojobaolje virker svært fuktighetsbevarende, gjør huden myk, smidig og beskytter mot tørrhet. Ekte eteriske oljer gir en luksuriøs roseduft.
Brukerveiledning: Påføres 2 til 3 ganger I uken, gjerne på varm og fuktig hud. Kombiner med fuktighetsgivende Wildrose Body Lotion.
Wildrose Shower Lotion er en harmoniserende dusjkrem med eksklusiv nypekjerneolje fra viltvoksende Rosa Mosqueta som er rik på essensielle fettsyrer. Ekte eterisk roseolje gir en blomstrende sart duft og en luksuriøs følelse. Villrosekjerneolje med høye konsentrasjoner av A-vitminsyre er regenererende og passer derfor bra for moden hud. Fin sesamolje bevarer hudens fettbalanse og beskytter mot uttørking. Dusjkremen har hudvennlig pH-verdi og milde sukkertensider gir spesielt mild rengjøring. Fri for syntetiske duft- farge- og konserveringsmidler. Dermatologisk testet.
Denne fuktighetsgivende kremen er naturlig pleie for huden. Egner seg godt til tørr og irritert hud, etter solbad og til nybarbert hud. Inneholder en høy konsentrasjon Aloe Vera gele, naturlig mandelolje og Vitamin E. I mer enn 50 år har det amerikanske velværemerket Jāsön levert sunne og naturlige hudpleieprodukter. Det benyttes kun sertifisert økologisk aloe vera i Jasön. Produktene 100% vegetabilske – de er fri for animalske ingredienser, mineraloljer og parabener. Produktene fra Jasön er ikke er testet på dyr. 120g
Reviews
There are no reviews yet.