Vann, alkohol, Disodioum Cocoyl Glutamate, glyserol, xantan, naturlige tensider fra sukker og kokos. Ekte eteriske oljer.
-
Weleda Birch Cellulite Oil Øko
kr335.00
-
Weleda Birch Body Scrub Øko
kr166.00
Weleda For Men Active Shower Gel Øko
kr115.00
Aktiv Showergel er en mild shower gel med 100% naturlige ingredienser. Inneholder ekte eteriske oljer fra rosmarin og citrusduftende Litsea Cubeba (asiatisk tre), som gir en oppfriskende og frisk duft. Rengjør huden skånsomt og effektivt, uten å virke uttørkende. Gir en kjølende effekt – perfekt etter en treningsøkt.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
RESCUE® cream, også kalt nødhjelpskremen, er et produkt fra Bach® Blomsterremedier. Bach® RESCUE®cream er helt naturlig og uten parfyme og parabener.
RESCUE® cream er en kombinasjon av 6 av de 38 Bach® Blomsterremediene: Impatiens, Star of Bethlehem, Clematis, Cherry Plum, Rock Rose og Crab Apple.
Kremen virker beroligende på f.eks sensitiv hud eller spesielt utsatte hudområder og kan brukes i “nødstilfeller” f.eks. hvis man opplever irritert hud, utslett, kløe eller tørr hud.
En næringsrik lett krem som fukter direkte ved påføring. Har en smidig konsistens og en raskt absorberende formel med verdifulle naturlige ingredienser som sheasmør, bivoks, kamilleekstrakt, ringblomstekstrakt og vill stemorsblomstekstrakt. Bivoks hjelper til å hindre fuktighetstap og gir langsiktig beskyttelse mot ekstern påvirkning. Sheasmør styrker lipidbarrieren, og holder på den måten fuktighetien i huden. Tørr hud får intensiv pleie og næring og blir myk og smidig. Har en mild duft av frisk appelsin og sitrus balansert med beroligende lavendel fra ekte eteriske oljer.
- Gir intensiv pleie til tørr hud
- Gir næring til tørr hud
- Gjennomfukter huden direkte ved påføring
- Gir en myk og smidig hud
Perfekt for hele familien året rundt.
BRUK: Anbefales til en tørr hud som trenger fuktighet og næring.
En flytende deodorant med flytende krem, delikat, men svært effektiv, gir hudpleiefordeler for alle hudtyper. Er det basert på organisk Rose Otto blandet med Aloe Vera, solsikkeolje, islandsk mose og vitamin E. Denne naturlige deodoranten hemmer luktfremkallende bakterier og lar huden føles myk og forynget. Passer for vegetarianere og veganere.
Pomegranate Regenerating Body Wash er en mykgjørende luksuriøs dusjkrem basert på økologisk kaldpresset olje fra granateple. Dusjkremen rengjør mildt, gjenfukter og gir en naturlig glød uten å tørke ut huden. Granateple er rik på antioksidanter som beskytter huden mot frie radikaler. Pomegranate Body Wash har en deilig duft av sandeltre, vanilje og blodappelsin som virker beroligende.
Citrus Hydrating Body Lotion er en oppfriskende body lotion, som balanserer og gir mengder med fukt. Den har en pleiende formel med økologisk aloe vera, kokosnøttolje og sesamolje som er fuktgivende og næringsrik. Duften av solmodne sitroner passer fint for bade kvinner og menn.
Brukerveiledning: Ideel body lotion for daglig bruk, spesielt på sommertider etter sol og bad. Absorberes raskt. Rengjør huden med Creamy Body Wash og komplettere ett par ganger i uken med næringsrik Body Oil.
Sea Buckthorn Body Lotion består av en formel med kaldpresset olje fra økologisk dyrket tindved, malvaekstrakt og sheasmør. Tindvedoljen er svært næringsrik med vitaminer og essensielle fettsyrer som regulerer den sunne balansen mellom fett og fuktighet I huden. Tørr og sår hud får langvarig og næringsrik pleie og huden blir synlig vitalisert!
Brukerveiledning: Perfekt til daglig bruk, supplementer gjerne med Weleda Sea Buckthorn Body Oil 1 til 2 ganger i uken for ekstra næringsrik pleie.
Jasön 98% Aloe Vera kan brukes som After Sun som kjøler og lindrer rød og solbrent hud. Egner seg godt ved nylig barbert hud. Kan også anbefales ved alle slags forbrenninger som fra brennesle, brennmaneter og insektstikk – virker kjølende og lindrende. 120ml
Agrosan heler sår, rifter og liggesår. Hudkremen er hurtig kløstillende ved hudlidelser, hemorider, insektstikk o.l. Den virker også lindrende på solbrent hud. Agrosan hudkrem passer ypperlig som hånd- og fotkrem, mot tørr og sprukken hud. Kremen er også sopp og bakteriehemmendes ved infeksjoner. AgrOsan hudkrem trekker inn i huden, fetter ikke, men etterlater seg en beskyttende hinne av bivoks. AgrOsan hudkrem er basert på naturlige ingredienser og inneholder ingen skadelige stoffer
Denne fuktighetsgivende kremen er naturlig pleie for huden. Egner seg godt til tørr og irritert hud, etter solbad og til nybarbert hud. Inneholder en høy konsentrasjon Aloe Vera gele, naturlig mandelolje og Vitamin E. I mer enn 50 år har det amerikanske velværemerket Jāsön levert sunne og naturlige hudpleieprodukter. Det benyttes kun sertifisert økologisk aloe vera i Jasön. Produktene 100% vegetabilske – de er fri for animalske ingredienser, mineraloljer og parabener. Produktene fra Jasön er ikke er testet på dyr. 120g
Pomegranate Regenerating Body Oil er en svært luksuriøs hudolje til hele kroppen. Granateplekjærneoljen er full av antioksidanter. Den motvirker aldringsprosessen, forbygger og reduserer aldersflekker, stimulerer cellefornyelsen og forbedrer hudens elastisitet. Den fine komposisjonen av rene planteekstrakter, macadamianøttolje og jojobaolje tilfører huden dypvirkende og konsentrert næring.
Brukerveiledning: Brukes 2 til 3 ganger i uken, absorberes best når huden er litt fuktig.
Arnika Sport Shower Gel inneholder økologisk Arnica som gir en frisk følelse til huden. Perfekt etter trening. Lavendel roer ned samtidig som rosmarin gir liv til kroppen. En frisk og pleiende dusjgel som gir mye fuktighet. Økologisk, og passer både kvinner og menn. Prøv også Arnika Massage Oil som setter i gang blodsirkulasjonen slik at blåmerker og støt fra trening reduseres.
En næringsrik lett krem som fukter direkte ved påføring. Har en smidig konsistens og en raskt absorberende formel med verdifulle naturlige ingredienser som sheasmør, bivoks, kamilleekstrakt, ringblomstekstrakt og vill stemorsblomstekstrakt. Bivoks hjelper til å hindre fuktighetstap og gir langsiktig beskyttelse mot ekstern påvirkning. Sheasmør styrker lipidbarrieren, og holder på den måten fuktighetien i huden. Tørr hud får intensiv pleie og næring og blir myk og smidig. Har en mild duft av frisk appelsin og sitrus balansert med beroligende lavendel fra ekte eteriske oljer.
- Gir intensiv pleie til tørr hud
- Gir næring til tørr hud
- Gjennomfukter huden direkte ved påføring
- Gir en myk og smidig hud
Perfekt for hele familien året rundt.
BRUK: Anbefales til en tørr hud som trenger fuktighet og næring.
Epsom salt er også kjent som engelsk salt, eller bitter salt. Det er naturlig rent magnesiumsulfat og ingenting annet. Epsom salt stammer fra og er oppkalt etter den engelske byen Epsom, hvor saltet i sin tid ble fremstilt ved å koke mineralvannet som finnes i byen. Epsom salt kan brukes til fotbad, eller du kan simpelthen ha det i badevannet. Det sies om Epsom saltet at det kan trekke ut avfallsstoffer fra kroppen, samt at det har en muskelavslappende effekt.
Skin Food er en naturlig og næringsrik allround krem som gjør huden nydelig myk og smidig. Den pleiende kremen inneholder økologiske planteekstrakter av stemorsblomst, kamille og calendula (ringblomst). Kremen kan brukes av alle, og anbefales spesielt til ømfintlig og tørr hud. Egner seg også glimrende til lepper, neglbånd, hender og som nattkrem når huden trenger litt ekstra pleie og omsorg.
Skin Food er en prisbelønnet favoritt og har fått en rekke flotte utmerkelser både for effekt, produktegenskaper og fremstillingsmetoder. Internasjonale stjerner som Helena Christensen, Rihanna og Demi Moore sverger også til denne fantastiske kremen!
En deilig håndkrem som ikke føles for fet. Beskytter hendene mot uttørking og gir næring. Kremen trenger raskt inn i huden og etterlater et fettfritt resultat. DSM Super Hand Cream har en langtidsvirkende effekt og avgir mye fuktighet. For normal til tørr hud.
Reviews
There are no reviews yet.