Water, Alcohol, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco Glucoside, Glycerin, Fragrance from natural essential oils, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamate, Arnica Montana Flowe Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Tocopherol, Lecithin, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Clycerides Citrate, Ascorbyl Palmitate, Limonene (natural) Linalool (natural).
-
Weleda Citrus Body Wash Øko
kr124.00
Weleda Arnica Sport Body Wash Øko
kr119.00
Arnika Sport Shower Gel inneholder økologisk Arnica som gir en frisk følelse til huden. Perfekt etter trening. Lavendel roer ned samtidig som rosmarin gir liv til kroppen. En frisk og pleiende dusjgel som gir mye fuktighet. Økologisk, og passer både kvinner og menn. Prøv også Arnika Massage Oil som setter i gang blodsirkulasjonen slik at blåmerker og støt fra trening reduseres.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Pomegranate Regenerating Body Oil er en svært luksuriøs hudolje til hele kroppen. Granateplekjærneoljen er full av antioksidanter. Den motvirker aldringsprosessen, forbygger og reduserer aldersflekker, stimulerer cellefornyelsen og forbedrer hudens elastisitet. Den fine komposisjonen av rene planteekstrakter, macadamianøttolje og jojobaolje tilfører huden dypvirkende og konsentrert næring.
Brukerveiledning: Brukes 2 til 3 ganger i uken, absorberes best når huden er litt fuktig.
En deilig håndkrem som ikke føles for fet. Beskytter hendene mot uttørking og gir næring. Kremen trenger raskt inn i huden og etterlater et fettfritt resultat. DSM Super Hand Cream har en langtidsvirkende effekt og avgir mye fuktighet. For normal til tørr hud.
Jasön 98% Aloe Vera kan brukes som After Sun som kjøler og lindrer rød og solbrent hud. Egner seg godt ved nylig barbert hud. Kan også anbefales ved alle slags forbrenninger som fra brennesle, brennmaneter og insektstikk – virker kjølende og lindrende. 120ml
AgrOsan tea tree oil heler sår, rifter og liggesår mm. Hurtig kløstillende ved hudlidelser, hemorider, insektstikk o.l. Den virker lindrende på solbrendt hud, og ypperlig som hånd- og fotkrem, mot tørr og sprukken hud. AgrOsan tea tree oil har sopp og bakteriehemmende egenskaper ved infeksjoner. AgrOsan hudkrem trekker raskt inn i huden, fetter ikke, og etterlater seg enbeskyttende hinne av bivoks. AgrOsan tea tree oil er kun basert på naturlige ingredienser, og inneholder ingen skadelige stoffer.
Denne fuktighetsgivende kremen er naturlig pleie for huden. Egner seg godt til tørr og irritert hud, etter solbad og til nybarbert hud. Inneholder en høy konsentrasjon Aloe Vera gele, naturlig mandelolje og Vitamin E. I mer enn 50 år har det amerikanske velværemerket Jāsön levert sunne og naturlige hudpleieprodukter. Det benyttes kun sertifisert økologisk aloe vera i Jasön. Produktene 100% vegetabilske – de er fri for animalske ingredienser, mineraloljer og parabener. Produktene fra Jasön er ikke er testet på dyr. 120g
Epsom salt er også kjent som engelsk salt, eller bitter salt. Det er naturlig rent magnesiumsulfat og ingenting annet. Epsom salt stammer fra og er oppkalt etter den engelske byen Epsom, hvor saltet i sin tid ble fremstilt ved å koke mineralvannet som finnes i byen. Epsom salt kan brukes til fotbad, eller du kan simpelthen ha det i badevannet. Det sies om Epsom saltet at det kan trekke ut avfallsstoffer fra kroppen, samt at det har en muskelavslappende effekt.
Citrus Hydrating Body Lotion er en oppfriskende body lotion, som balanserer og gir mengder med fukt. Den har en pleiende formel med økologisk aloe vera, kokosnøttolje og sesamolje som er fuktgivende og næringsrik. Duften av solmodne sitroner passer fint for bade kvinner og menn.
Brukerveiledning: Ideel body lotion for daglig bruk, spesielt på sommertider etter sol og bad. Absorberes raskt. Rengjør huden med Creamy Body Wash og komplettere ett par ganger i uken med næringsrik Body Oil.
En lett og fuktighetsgivende lotion som tilfører rikelig med fuktighet og ernærer huden. Tilsatt velgjørende urteekstrakter og vitaminer for ekstra pleie. 250ml
Sea Bucktorn Body Oil består av kaldpresset sesamolje og verdifull tindvedolje, som er usedvanlig rik på vitaminer og essensielle fettsyrer. Denne oljen tilfører svært dypvirkende og konsentrert pleie til tørr og stram hud. Huden blir vitalisert, glatt og smidig!
Brukerveiledning: Påfør 2 til 3 ganger i uken, best resultat på varm og fuktig hud.
Wildrose Shower Lotion er en harmoniserende dusjkrem med eksklusiv nypekjerneolje fra viltvoksende Rosa Mosqueta som er rik på essensielle fettsyrer. Ekte eterisk roseolje gir en blomstrende sart duft og en luksuriøs følelse. Villrosekjerneolje med høye konsentrasjoner av A-vitminsyre er regenererende og passer derfor bra for moden hud. Fin sesamolje bevarer hudens fettbalanse og beskytter mot uttørking. Dusjkremen har hudvennlig pH-verdi og milde sukkertensider gir spesielt mild rengjøring. Fri for syntetiske duft- farge- og konserveringsmidler. Dermatologisk testet.
Skin Food er en naturlig og næringsrik allround krem som gjør huden nydelig myk og smidig. Den pleiende kremen inneholder økologiske planteekstrakter av stemorsblomst, kamille og calendula (ringblomst). Kremen kan brukes av alle, og anbefales spesielt til ømfintlig og tørr hud. Egner seg også glimrende til lepper, neglbånd, hender og som nattkrem når huden trenger litt ekstra pleie og omsorg.
Skin Food er en prisbelønnet favoritt og har fått en rekke flotte utmerkelser både for effekt, produktegenskaper og fremstillingsmetoder. Internasjonale stjerner som Helena Christensen, Rihanna og Demi Moore sverger også til denne fantastiske kremen!
Lavendel Shower Lotion er en mild dusjkrem som gir et kremaktig og lett skum. Beskytter huden samtidig som den gir en avslappende følelse takket være ekte eterisk olje fra lavendel. Den milde harmoniserende duften gjør rengjøringen til en deilig avstressede opplevelse.
Aktiv Showergel er en mild shower gel med 100% naturlige ingredienser. Inneholder ekte eteriske oljer fra rosmarin og citrusduftende Litsea Cubeba (asiatisk tre), som gir en oppfriskende og frisk duft. Rengjør huden skånsomt og effektivt, uten å virke uttørkende. Gir en kjølende effekt – perfekt etter en treningsøkt.
Sea Buckthorn Shower Lotion er basert på kaldpresset næringsrik tindved-olje og den fineste sesamolje. Den fruktige duften av ekte eteriske oljer fra solmodne appelsiner, mandarin og grapefrukt gjør dusjen til en frisk opplevelse. Dusjkremen beskytter huden med vegetabilske oljer som er rike på essensielle fettsyrer, som bevarer hudens fuktighetsbalanse og beskytter mot uttørking. Dusjkremen har hudvennlig pH-verdi og milde sukkertensider gir spesielt mild rengjøring. Fri for syntetiske duft- farge- og konserveringsmidler. Dermatologisk testet.
Birch Cellulite Oil er en olje som består av en helt unik komposisjon av planteoljer som motvirker dannelsen av cellulitter og forbedrer hudens elastisitet. Oljen er dermatologisk testet og det er påvist økt elastisitet og en reduksjon av cellulitter ved regelmessig bruk. Etter kun 28 dagers bruk hadde hudens elastisitet blitt 22% bedre og huden hadde blitt 21% mykere. Testen inkluderte en klassifisering av cellulittene på en skala fra 0 til 4. Etter 4 ukers bruk hadde snittverdien sunket fra 3,5 til 2,6. Omkretsen på lår minsket etter 28 dagers bruk fra en snittverdi på 55,5 cm til 51,5 – totalt 4 cm!
Skin Food er en naturlig og næringsrik allround krem som gjør huden nydelig myk og smidig. Den pleiende kremen inneholder økologiske planteekstrakter av stemorsblomst, kamille og calendula (ringblomst). Kremen kan brukes av alle og anbefales spesielt til ømfintlig og tørr hud. Egner seg også glimrende til lepper, neglbånd, hender og som nattkrem når huden trenger litt ekstra pleie og omsorg.
Skin Food er en prisbelønnet favoritt og har fått en rekke flotte utmerkelser både for effekt, produktegenskaper og fremstillingsmetoder. Internasjonale stjerner som Helena Christensen, Rihanna og Demi Moore sverger også til denne fantastiske kremen!
Citrus Refreshing Oil har en mandelolje base som tilfører huden en god mengde umettede fettsyrer, disse fettsyrene bidrar til å gjøre huden fantastisk myk, forbedre elastisiteten og beskytte mot uttørking. De eteriske sitrusoljene gir oljen en frisk duft som virker oppkvikkende og velgjørende for kropp og sjel.
Brukerveiledning: Påføres for beste resultat på varm fuktig hud. Brukes 2-3 ganger i uken og gir dypvirkende konsentrert næring.
Reviews
There are no reviews yet.