Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
-
Rose Otto Body Wash
kr99.00
-
Rose Otto Kroppsskrubb
kr139.00
Rose Otto Deodorant
kr99.00
En flytende deodorant med flytende krem, delikat, men svært effektiv, gir hudpleiefordeler for alle hudtyper. Er det basert på organisk Rose Otto blandet med Aloe Vera, solsikkeolje, islandsk mose og vitamin E. Denne naturlige deodoranten hemmer luktfremkallende bakterier og lar huden føles myk og forynget. Passer for vegetarianere og veganere.
Related products
Lavendel Relaxing Bath et avslappende bad med lavendel gir en deilig følelse for både kropp og sjel. Duften fra eteriske oljer av lavendel beroliger hele kroppen og badet tryller bort spenninger, stress og rastløshet. Lavendel Relaxing Bath er ideelt for å finne en indre balanse. Et kveldsbad hjelper deg å sovne lettere og gir en god nattesøvn. Den harmoniserende duften kan også oppleves i dusjen, dersom du ikke har badekar.
Sea Bucktorn Body Oil består av kaldpresset sesamolje og verdifull tindvedolje, som er usedvanlig rik på vitaminer og essensielle fettsyrer. Denne oljen tilfører svært dypvirkende og konsentrert pleie til tørr og stram hud. Huden blir vitalisert, glatt og smidig!
Brukerveiledning: Påfør 2 til 3 ganger i uken, best resultat på varm og fuktig hud.
Wildrose Shower Lotion er en harmoniserende dusjkrem med eksklusiv nypekjerneolje fra viltvoksende Rosa Mosqueta som er rik på essensielle fettsyrer. Ekte eterisk roseolje gir en blomstrende sart duft og en luksuriøs følelse. Villrosekjerneolje med høye konsentrasjoner av A-vitminsyre er regenererende og passer derfor bra for moden hud. Fin sesamolje bevarer hudens fettbalanse og beskytter mot uttørking. Dusjkremen har hudvennlig pH-verdi og milde sukkertensider gir spesielt mild rengjøring. Fri for syntetiske duft- farge- og konserveringsmidler. Dermatologisk testet.
Pomegranate Regenerating Body Lotion har en eksklusiv formel med økologisk granatepleolje, ferskenolje og sheasmør som stimulerer cellefornyelsen (+39% etter 4 uker), forbedrer elastisiteten og beskytter huden, samtidig som den motvirker pigmentforandringer. Med sitt eksepsjonelt høye innhold av antioksidanter og fettsyrer motarbeider den aldringsprosessen svært effektivt.
Brukerveiledning: Fin til daglig bruk, kombiner med Pomegranate Regenerating Body Oil for den optimale kombinasjonen av næring og fukt som huden trenger. Den fine oljen gir konsentrert næring og ekstra beskyttelse (1-2 ganger i uken) og Body Lotion gir huden fukt ved daglig bruk. Noen dråper olje i din Body Lotion for en enda mer næringsrik hudpleie.
Arnika Sport Shower Gel inneholder økologisk Arnica som gir en frisk følelse til huden. Perfekt etter trening. Lavendel roer ned samtidig som rosmarin gir liv til kroppen. En frisk og pleiende dusjgel som gir mye fuktighet. Økologisk, og passer både kvinner og menn. Prøv også Arnika Massage Oil som setter i gang blodsirkulasjonen slik at blåmerker og støt fra trening reduseres.
AgrOsan tea tree oil heler sår, rifter og liggesår mm. Hurtig kløstillende ved hudlidelser, hemorider, insektstikk o.l. Den virker lindrende på solbrendt hud, og ypperlig som hånd- og fotkrem, mot tørr og sprukken hud. AgrOsan tea tree oil har sopp og bakteriehemmende egenskaper ved infeksjoner. AgrOsan hudkrem trekker raskt inn i huden, fetter ikke, og etterlater seg enbeskyttende hinne av bivoks. AgrOsan tea tree oil er kun basert på naturlige ingredienser, og inneholder ingen skadelige stoffer.
Jasön 98% Aloe Vera kan brukes som After Sun som kjøler og lindrer rød og solbrent hud. Egner seg godt ved nylig barbert hud. Kan også anbefales ved alle slags forbrenninger som fra brennesle, brennmaneter og insektstikk – virker kjølende og lindrende. 120ml
En næringsrik lett krem som fukter direkte ved påføring. Har en smidig konsistens og en raskt absorberende formel med verdifulle naturlige ingredienser som sheasmør, bivoks, kamilleekstrakt, ringblomstekstrakt og vill stemorsblomstekstrakt. Bivoks hjelper til å hindre fuktighetstap og gir langsiktig beskyttelse mot ekstern påvirkning. Sheasmør styrker lipidbarrieren, og holder på den måten fuktighetien i huden. Tørr hud får intensiv pleie og næring og blir myk og smidig. Har en mild duft av frisk appelsin og sitrus balansert med beroligende lavendel fra ekte eteriske oljer.
- Gir intensiv pleie til tørr hud
- Gir næring til tørr hud
- Gjennomfukter huden direkte ved påføring
- Gir en myk og smidig hud
Perfekt for hele familien året rundt.
BRUK: Anbefales til en tørr hud som trenger fuktighet og næring.
Birch Body Scrub er en kombinert dusjkrem og kroppsskrubb som på en behagelig og mild måte fjerner døde hudceller samtidig som den rengjør huden. De unike voksperlene sammen med ekstrakt av bjørkeløv og musetorn gir huden en lett massasje samtidig som den stimuleres. 150 ml Brukerveiledning: Påfør og masser fuktig hud med sirkulerende bevegelser, skyll så av. Forebygg og redusere cellulitter effektivt i kombinasjon med Birch Cellulite Oil, resultatet er dermatologisk testet.
Pomegranate Regenerating Body Oil er en svært luksuriøs hudolje til hele kroppen. Granateplekjærneoljen er full av antioksidanter. Den motvirker aldringsprosessen, forbygger og reduserer aldersflekker, stimulerer cellefornyelsen og forbedrer hudens elastisitet. Den fine komposisjonen av rene planteekstrakter, macadamianøttolje og jojobaolje tilfører huden dypvirkende og konsentrert næring.
Brukerveiledning: Brukes 2 til 3 ganger i uken, absorberes best når huden er litt fuktig.
Denne fuktighetsgivende kremen er naturlig pleie for huden. Egner seg godt til tørr og irritert hud, etter solbad og til nybarbert hud. Inneholder en høy konsentrasjon Aloe Vera gele, naturlig mandelolje og Vitamin E. I mer enn 50 år har det amerikanske velværemerket Jāsön levert sunne og naturlige hudpleieprodukter. Det benyttes kun sertifisert økologisk aloe vera i Jasön. Produktene 100% vegetabilske – de er fri for animalske ingredienser, mineraloljer og parabener. Produktene fra Jasön er ikke er testet på dyr. 120g
En næringsrik lett krem som fukter direkte ved påføring. Har en smidig konsistens og en raskt absorberende formel med verdifulle naturlige ingredienser som sheasmør, bivoks, kamilleekstrakt, ringblomstekstrakt og vill stemorsblomstekstrakt. Bivoks hjelper til å hindre fuktighetstap og gir langsiktig beskyttelse mot ekstern påvirkning. Sheasmør styrker lipidbarrieren, og holder på den måten fuktighetien i huden. Tørr hud får intensiv pleie og næring og blir myk og smidig. Har en mild duft av frisk appelsin og sitrus balansert med beroligende lavendel fra ekte eteriske oljer.
- Gir intensiv pleie til tørr hud
- Gir næring til tørr hud
- Gjennomfukter huden direkte ved påføring
- Gir en myk og smidig hud
Perfekt for hele familien året rundt.
BRUK: Anbefales til en tørr hud som trenger fuktighet og næring.
Sea Buckthorn Body Lotion består av en formel med kaldpresset olje fra økologisk dyrket tindved, malvaekstrakt og sheasmør. Tindvedoljen er svært næringsrik med vitaminer og essensielle fettsyrer som regulerer den sunne balansen mellom fett og fuktighet I huden. Tørr og sår hud får langvarig og næringsrik pleie og huden blir synlig vitalisert!
Brukerveiledning: Perfekt til daglig bruk, supplementer gjerne med Weleda Sea Buckthorn Body Oil 1 til 2 ganger i uken for ekstra næringsrik pleie.
Citrus Refreshing Oil har en mandelolje base som tilfører huden en god mengde umettede fettsyrer, disse fettsyrene bidrar til å gjøre huden fantastisk myk, forbedre elastisiteten og beskytte mot uttørking. De eteriske sitrusoljene gir oljen en frisk duft som virker oppkvikkende og velgjørende for kropp og sjel.
Brukerveiledning: Påføres for beste resultat på varm fuktig hud. Brukes 2-3 ganger i uken og gir dypvirkende konsentrert næring.
Citrus Shower Lotion er en herlig kremaktig og mykt skummende dusjsåpe som virker stimulerende for både kropp og sjel på grunn av nøye avstemte eteriske oljer fra sitrusfrukter. Ren sesamolje, som er rik på essensielle fettsyrer pleier og bevarer hudens fett- og fuktighetsbalanse. Dusjkremen har hudvennlig pH-verdi og milde sukkertensider gir spesielt mild rengjøring. Fri for syntetiske duft- farge- og konserveringsmidler. Dermatologisk testet. 200 ml
Epsom salt er også kjent som engelsk salt, eller bitter salt. Det er naturlig rent magnesiumsulfat og ingenting annet. Epsom salt stammer fra og er oppkalt etter den engelske byen Epsom, hvor saltet i sin tid ble fremstilt ved å koke mineralvannet som finnes i byen. Epsom salt kan brukes til fotbad, eller du kan simpelthen ha det i badevannet. Det sies om Epsom saltet at det kan trekke ut avfallsstoffer fra kroppen, samt at det har en muskelavslappende effekt.
RESCUE® cream, også kalt nødhjelpskremen, er et produkt fra Bach® Blomsterremedier. Bach® RESCUE®cream er helt naturlig og uten parfyme og parabener.
RESCUE® cream er en kombinasjon av 6 av de 38 Bach® Blomsterremediene: Impatiens, Star of Bethlehem, Clematis, Cherry Plum, Rock Rose og Crab Apple.
Kremen virker beroligende på f.eks sensitiv hud eller spesielt utsatte hudområder og kan brukes i “nødstilfeller” f.eks. hvis man opplever irritert hud, utslett, kløe eller tørr hud.
Wildrose Body Oil består blant annet av olje fra rosen Rosa Mosqueta som gjør huden silkemyk og vital. Roseolje er rik på essensielle fettsyrer samt A-vitamin syre som effektivt forebygger hudens aldringsprosess. Mandelolje og jojobaolje virker svært fuktighetsbevarende, gjør huden myk, smidig og beskytter mot tørrhet. Ekte eteriske oljer gir en luksuriøs roseduft.
Brukerveiledning: Påføres 2 til 3 ganger I uken, gjerne på varm og fuktig hud. Kombiner med fuktighetsgivende Wildrose Body Lotion.
Reviews
There are no reviews yet.