Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
-
Holli Helkorn
kr55.00
-
Horizon Monki Peanøttsmør 330g
kr62.00
Holli Spelt Klemt
kr55.00
Grove flak av valset spelt. Klemt har likheter med gryn, men alle deler av kornet er med.
Related products
En sunnere erstatning til ris, pasta og nudler.
Grovmalt rugmel, steinmalt. Alle deler av kornet er med.
Grovmalt emmermel,  steinmalt. Alle deler av  kornet er med.
Grovmalt hvetemel, steinmalt. Alle deler av kornet er med.
Kli fra hvete, av frøskallet og kimen fra kornet, steinmalt.
Kli fra spelt, av frøskallet og kimen fra kornet, steinmalt.
Dette produktet har samme næringsinnhold, smak og bakeegenskaper som vÃ¥rt populære produkt, “Økologisk fettredusert Mandelmel”. Forskjellen er at denne varianten ikke er økologisk.
Små flak av valset havre. Lettkokte havregryn der havren har blitt delt før den blir valset til ett gryn. Alle deler av kornet er med (100 % fullkorn). Havre er varmebehandlet (dampkokt) for lengre holdbarhet.
SunFlour er mel av økologiske fettreduserte og malte solsikkefrø. Det er naturlig glutenfritt og har et helt unikt lavt innhold av karbohydrater, og høyt innhold av protein og fiber. Bruk SunFlour som en erstatning til vanlig mel i baking og matlaging, eller som et tilskudd av protein og fiber i for eksempel smoothies og yoghurt.
Finmalt hvetemel, steinmalt. Alle deler av kornet er med.
Havre helkorn, kuttet. Alle deler er med. Havre er varmebehandlet (dampkokt) for økt holdbarhet.
Grovmalt mel av landhvete, steinmalt. Alle deler av kornet er med.
Mellomgrovt havremel, steinmalt. Alle deler av kornet er med. Havren er varmebehandlet for å inaktivere enzymer som deltar i harskningsprosessen.
Reviews
There are no reviews yet.