Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
-
Holli Helkorn
kr55.00
-
Horizon Monki Peanøttsmør 330g
kr62.00
Holli Spelt Klemt
kr55.00
Grove flak av valset spelt. Klemt har likheter med gryn, men alle deler av kornet er med.
Related products
Kli fra spelt, av frøskallet og kimen fra kornet, steinmalt.
En sunnere erstatning til ris, pasta og nudler.
SunFlour er mel av økologiske fettreduserte og malte solsikkefrø. Det er naturlig glutenfritt og har et helt unikt lavt innhold av karbohydrater, og høyt innhold av protein og fiber. Bruk SunFlour som en erstatning til vanlig mel i baking og matlaging, eller som et tilskudd av protein og fiber i for eksempel smoothies og yoghurt.
En sunnere erstatning til ris, pasta og poteter.
Grove flak av valset havre. Alle deler av kornet er med (100 % fullkorn). Havren er varmebehandlet for lengre holdbarhet.
Finmalte mandler uten skall egner seg godt til marsipan og baking. Dette produktet inneholder alt fettet i mandlene, i motsetning til vårt fettreduserte mandelmel.
FiberFin er en helt hvit, glutenfri meltilsetning med hele 56 % fiber. FiberFin inneholder resistent stivelse, et spesielt gunstig fiber med godt dokumenterte helsefordeler. Det som gjør resistent stivelse annerledes enn andre fibertyper, er den sterke effekten det har på generell helse og vektkontroll. Ikke bare øker det kroppens evne til å forbrenne fett, det fyller også opp magen og reduserer sultfølelsen. Studier viser videre at resistent stivelse gir mer stabilt blodsukker, er godt for immunforsvaret og til og med kan redusere risikoen for hjerte- og karsykdommer, diabetes og enkelte krefttyper.
FiberFin kan tilsettes i smoothies, vafler, boller, rundstykker, pizza osv. for å øke fiberinnholdet uten at smaken endres. Gir lavere GI og økt metthetsfølelse.
Mellomgrovt havremel, steinmalt. Alle deler av kornet er med. Havren er varmebehandlet for å inaktivere enzymer som deltar i harskningsprosessen.
Finmalt hvetemel, steinmalt. Alle deler av kornet er med.
Siktet speltmel, steinmalt Utmalingsgrad 78 %
Dette produktet har samme næringsinnhold, smak og bakeegenskaper som vÃ¥rt populære produkt, “Økologisk fettredusert Mandelmel”. Forskjellen er at denne varianten ikke er økologisk.
Reviews
There are no reviews yet.